ПН-ПТ, с 09:00 до 18:00

Інформація про доставку

Доставка іграшок здійснюється в будь-який регіон України транспортними компаніями, наведеними нижче. Відправка товару здійснюється щодня, крім суботи та неділі - вихідні дні.

- Нова Пошта

- Гюнсел

- Джастін

- Делівері

- Міст-Експрес

- Автолюкс

- Нічний еспресо

-САТ


Безкоштовна доставка при замовленні товару на суму от 3000 грн., Здійснюється транспортною службою Делівері на умовах склад-склад (крім великогабаритного товару)


Оплата за доставку здійснюється покупцем при отриманні у відділенні транспортної компанії по тарифам транспортної компанії. Вартість доставки залежить від ваги, обсягу замовлення, а також від тарифів транспортної компанії.

Крім післяплати, можна оплатити на розрахунковий рахунок / карту. Відправка замовлення здійснюється або в день оплати, або на наступний робочий день. Залежить від часу оплати. У тому випадку, якщо оплата проведена до 12:00, товар відправляється в той же день, що, безсумнівно, дуже зручно для клієнтів.

Термін доставки безпосередньо залежить від Вашого місця розташування, а також транспортної компанії. Одна транспортна компанія, наприклад, може доставити товар на наступний день, а інша - на день пізніше.